Ansatte

Forstander, Peter Koldby Juhl

Email : pkj@sundeved-efterskole.dk

Viceforstander, Maria Wandahl

Email : mw@sundeved-efterskole.dk

https://www.sundeved-efterskole.dk/wp-content/uploads/2020/08/36716-Anders-Vu-Pontoppidan.jpg

Lærer, Anders Pontoppidan

Matematik & badminton

Email : ap@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Anna-Line Stamp

Huslærer Alfheim, pige- og fællesgymnastik, rytmisk gymnastik, dans, kor, løb, udetons & Aktiv 10.

Email : as@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Anne Pedersen

Dansk, engelsk, hjælpelærer tysk og dansk & læsevejleder

Email : an@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Anni Koldby Juhl

Fysioterapeut, genoptræning, minisportsmassør, mandagsløb & FUT

Email : akj@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Camilla Müller Johansen

Huslærer i Breidablik, dansk, tysk, fodbold, fitness & inklusionskoordinator

Email : cm@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Carsten Damgaard Norup

Huslærer i Asgård, fodbold, dansk, engelsk, kulturfag, medborgerskab & inklusionskoordinator

Email : cdn@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Daniel Dølby

Huslærer Udgård, drenge- og fællesgymnastik, spring, tumbling, trampolinnørd, UVØ, G1  & FUT

Email : dd@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Helle Bjørn Johansen

Huslærer i Muspelheim, dansk, kulturfag, matematik, outdoor & vejleder

Email : hbj@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Karen Hanne Munk

Huslærer i Bifrost, dansk, medborgerskab, klaver, kor, fællessang & vejleder

Email : khm@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Klaus Deutschbein

Huslærer i Midgård, matematik, fysik, naturfag, ultimate & Aktiv 10.

Email : kde@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Louise Cathrine Seiding

Huslærer i Niflheim, dansk, engelsk & billedkunst

Email : lcs@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Marianne Palmelund Lindemann

Fysik, naturfag, tysk & “strik dig glad”

Email : mpl@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Marie Johansen

Huslærer Miklagård, matematik, naturfag, Aktiv 10, rytme, dans og pige- og fællesgymnastik.

Email : mj@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Nicolaj Ploug Asmussen

Huslærer i Valhalla, fodbold, engelsk, medborgerskab, matematik & Aktiv 10

Email : nas@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Rasmus Sort Knudsen

TR, engelsk, kulturfag, guitar, musik, kor & vejleder

Email : rsk@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Steffan Backmann

Huslærer i Vanaheim, drenge- og fællesgymnastik, spring, tumbling, teamgym, Aktiv 10, kor & matematik

Email : sba@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Steffen Spanger

Drenge- og fællesgymnastik, spring, tumbling, teamgym, Aktiv10 & FUT

Email : sms@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Torben Baumgartner

Huslærer i Jotunheim, outdoor, volleyball, powergirls, matematik & tysk

Email : tlb@sundeved-efterskole.dk

Sekretær, Jette Kirkegaard

Email : kontor@sundeved-efterskole.dk

Køkkenleder, Elin Moldt

Ernæringsassistent

Email : elm@sundeved-efterskole.dk

Køkken, Charlotte Greve Madsen

Kok

Email : koekken@sundeved-efterskole.dk

Køkken, Mette Manø

Køkken

Email : koekken@sundeved-efterskole.dk

Køkken, Helle Johannsen Theisgaard

Køkken og rengøring

Email : koekken@sundeved-efterskole.dk

Køkken, Henriette Boe

Køkken

Email : koekken@sundeved-efterskole.dk

Køkken og kontor, Jannie S. Jensen

Køkken, Kitija Hansen

Køkken og rengøring

Email : koekken@sundeved-efterskole.dk

Køkken og gartner, Edith Kruse

Pedel, Kim Schack

Email : pedel@sundeved-efterskole.dk

Pedel & lærer, Kim Hamann

Pedelmedhjælper, powergirls & handymann

Email : kha@sundeved-efterskole.dk

Pedelmedhjælper, Erik Degn

Timelærer, Grith Lachenmeir

Volleyball

Timelærer, Rasmus T. Deutschbein

Timelærer, Sarah Sander

Spring

Timelærer, Simon Winston

Fodbold

Timelærer, Toke Ebbesen

LINJEFAG

Springgymnastik

Læs mere
LINJEFAG

Outdoor

Læs mere
LINJEFAG

Musik

Læs mere
LINJEFAG

Badminton

Læs mere
LINJEFAG

Volleyball

Læs mere
LINJEFAG

Rytmisk gymnastik

Læs mere
LINJEFAG

Billedkunst

Læs mere
LINJEFAG

Fodbold

Læs mere