Ansatte

Forstander, Peter Koldby Juhl

Email : pkj@sundeved-efterskole.dk

Viceforstander, Maria Wandahl

Email : mw@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Anna-Line Stamp

Pige- og fællesgymnastik, rytmisk gymnastik, dans, udetons & Aktiv 10.

Email : as@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Anni Koldby Juhl

Fysioterapeut, genoptræning, minisportsmassør, mandagsløb & FUT

Email : akj@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Camilla Müller Johansen

Huslærer i Breidablik, dansk, tysk, fodbold, badminton, FUT & fitness

Email : cm@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Carsten Damgaard Norup

Huslærer i Asgård, fodbold, dansk, kulturfag, medborgerskab, engelsk, mandagsløb  & fitness

Email : cdn@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Cecilie Juulgaard Larsen (på barsel)

Huslærer i Breidablik, pige- og fællesgymnastik, rytme, dansk, UVØ & kor

Email : cju@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Helle Bjørn Johansen

Vejleder, outdoor,  matematik, tysk & kulturfag

Email : hbj@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Karen Hanne Munk

Huslærer i Udgård, dansk, medborgerskab, klaver, kor, fællessang & vejleder

Email : khm@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Klaus Deutschbein

Huslærer i Midgård, matematik, fysik, naturfag, UVØ & Aktiv 10.

Email : kde@sundeved-efterskole.dk

Lærer & pedel, Kristian Franker Holm

Drenge- og fællesgymnastik, spring, tumbling, FUT, mandagsløb & pedelmedhjælper

Email : kfh@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Louise Cathrine Seiding

Huslærer i Niflheim, dansk, engelsk, tysk & billedkunst

Email : lcs@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Malena Tittussen

Huslærer i Alfheim, dansk, engelsk, kulturfag & filosofi.

Email : mt@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Marianne Palmelund Lindemann

Fysik, naturfag, engelsk, tysk & glaskunst

Email : mpl@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Marie Johansen

Huslærer Miklagård, matematik, naturfag, rytme, dans og fællesgymnastik.

Email : mj@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Nicolaj Ploug Asmussen

Huslærer i Valhalla, fodbold, engelsk, medborgerskab, fitness, mandagsløb & Aktiv 10

Email : nas@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Oliver Toft Lienhøft

Drenge- og fællesgymnastik, spring, tumbling, trampolinnørd, mandagsløb & FUT

Email : ol@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Rasmus Sort Knudsen

Huslærer Bifrost, TR, engelsk, kulturfag, guitar, sammenspil, musik & kor

Email : rsk@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Steffan Backmann

Huslærer i Vanaheim, drenge- og fællesgymnastik, spring, tumbling, teamgym, UVØ, Aktiv 10 & matematik

Email : sba@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Torben Baumgartner

Huslærer i Jotunheim, outdoor, volleyball, matematik & tysk

Email : tlb@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Tina Roager

Huslærer Muspelheim, Dansk, Matematik, Fysik og naturfag

Email : tr@sundeved-efterskole.dk

Sekretær, Jette Kirkegaard

Email : kontor@sundeved-efterskole.dk

Køkkenleder, Elin Moldt

Ernæringsassistent

Email : elm@sundeved-efterskole.dk

Køkken, Charlotte Greve Madsen

Kok

Email : koekken@sundeved-efterskole.dk

Køkken, Betina Greve

Køkken og rengøring

Email : koekken@sundeved-efterskole.dk

Køkken, Henriette Boe

Køkken

Email : koekken@sundeved-efterskole.dk

Køkken og kontor, Jannie S. Jensen

Køkken, Kitija Hansen

Køkken og rengøring

Email : koekken@sundeved-efterskole.dk

Køkken og gartner, Edith Kruse

Pedel, Kim Schack

Email : pedel@sundeved-efterskole.dk

Pedel & lærer, Kim Hamann

Pedelmedhjælper og håndbold

Email : kha@sundeved-efterskole.dk

Pedelmedhjælper, Erik Degn

Timelærer, Simon Winston

Fodbold

Timelærer, Jonas Deutschbein

Fodbold & fitness

Timelærer, Mathias Lorenzen

Badminton

Timelærer, Nikolaj Rasmussen

Badminton

image

Timelærer, Sarah Sander

Spring

Timelærer, Steffen Spanger

Spring

Timelærer, Rasmus T. Deutschbein

Timelærer, Toke Ebbesen

LINJEFAG

Badminton

Læs mere
LINJEFAG

Springgymnastik

Læs mere
LINJEFAG

Rytmisk gymnastik

Læs mere
LINJEFAG

Billedkunst

Læs mere
LINJEFAG

Fodbold

Læs mere
LINJEFAG

Volleyball

Læs mere
LINJEFAG

Outdoor

Læs mere
LINJEFAG

Musik

Læs mere