Lærere

Lærer, Anni Koldby Juhl

Fysioterapeut, genoptræning, minisportsmassør, mandagsløb & FUT

Email : akj@sundeved-efterskole.dk

image

Lærer, Camilla Müller Johansen

Huslærer i Breidablik, dansk, tysk, fodbold, badminton, FUT & fitness

Email : cm@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Carsten Damgaard Norup

Huslærer i Asgård, fodbold, dansk, kulturfag, medborgerskab, engelsk, mandagsløb  & fitness

Email : cdn@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Cecilie Juulgaard Larsen

Huslærer i Breidablik, pige- og fællesgymnastik, rytme, dansk, UVØ & kor

Email : cju@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Helle Bjørn Johansen

Huslærer Midgård, vejleder, outdoor,  matematik, tysk & kulturfag

Email : hbj@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Karen Hanne Munk

Huslærer i Udgård, dansk, medborgerskab, klaver, kor, fællessang & vejleder

Email : khm@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Klaus Deutschbein

Huslærer i Miklagård, matematik, fysik, naturfag, UVØ & Aktiv 10.

Email : kde@sundeved-efterskole.dk

Lærer & pedel, Kristian Franker Holm

Drenge- og fællesgymnastik, spring, tumbling, FUT, mandagsløb & pedelmedhjælper

Email : kfh@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Louise Cathrine Seiding

Huslærer i Niflheim, dansk, engelsk, tysk & billedkunst

Email : lcs@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Malena Tittussen

Huslærer i Alfheim, dansk, engelsk, kulturfag & filosofi.

Email : mt@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Marianne Palmelund Lindemann

Fysik, naturfag, engelsk, tysk & glaskunst

Email : mpl@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Nicolaj Ploug Asmussen

Huslærer i Valhalla, fodbold, engelsk, medborgerskab, fitness, mandagsløb & Aktiv 10

Email : nas@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Oliver Toft Lienhøft

Drenge- og fællesgymnastik, spring, tumbling, trampolinnørd, mandagsløb & FUT

Email : ol@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Pernille Paulsen Lausten

Badminton, matematik, naturfag, dansk & løbetræning.

Email : pla@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Rasmus Sort Knudsen

TR, engelsk, kulturfag, guitar, sammenspil, musik & kor

Email : rsk@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Rikke Jæger Andersen

Huslærer i Bifrost, pige- og fællesgymnastik, rytmisk gymnastik, dans & Aktiv 10.

Email : rja@sundeved-efterskole.dk

Lærer, Steffan Backmann

Huslærer i Vanaheim, drenge- og fællesgymnastik, spring, tumbling, teamgym, UVØ, Aktiv 10 & matematik

Email : sba@sundeved-efterskole.dk

image

Lærer, Tina Roager

Dansk, Matematik, Fysik og naturfag

Email : tr@sundeved-efterskole.dk

LINJEFAG

Springgymnastik

Læs mere
LINJEFAG

Billedkunst

Læs mere
LINJEFAG

Rytmisk gymnastik

Læs mere
LINJEFAG

Outdoor

Læs mere
LINJEFAG

Fodbold

Læs mere
LINJEFAG

Volleyball

Læs mere
LINJEFAG

Badminton

Læs mere
LINJEFAG

Musik

Læs mere